Bank czy firma prywatna?

pieniadzNiemal każdy z nas prędzej czy też później będzie chciał lub musiał skorzystać z jakiegoś kredytu gotówkowego. Wtedy musimy dokonać niezwykle ważnego wyboru – czy będzie to pożyczka bez BIK przez Internet, dostępna w wielu firmach prywatnych, czy też tradycyjny kredyt bankowy.

Większość do banku

Zapewne większość wolałaby skorzystać z tej drugiej opcji, jednak jak się nieraz okazuje nie zawsze jest to możliwe. W przypadku posiadania na swoim „koncie” jakiegoś kredytu z przeszłości lub też niezbyt wysokich dochodów bank może po prostu odrzucić nasz wniosek. Co więcej, ogromnym minusem jest tutaj dosyć długie oczekiwanie na ostateczną decyzję a przecież w wielu przypadkach potrzebujemy pieniędzy niemal natychmiast. Wtedy faktycznie powinniśmy dokładniej zapoznać się z szybkimi pożyczkami bez BIK, które wcale nie są aż takie drogie jakby się mogło wydawać. Niektóre oferty instytucji pozabankowych są bardzo podobne do tych „bankowych”, które przecież uważamy za tanie i bezpieczne.

Wszystko zależy od naszego wyboru, jeśli spędzimy trochę czasu, by porównać kilka produktów pożyczkowych różnych firm, wtedy na pewno podejmiemy właściwą decyzję, która – co ważne – nie przysporzy nam żadnych problemów. Oczywiście w przypadku, gdy nasza sytuacja finansowa nie jest za ciekawa, także firma prywatna może odmówić nam udzielenia kredytu, jednak o tym dowiemy się jeszcze w ten sam dzień, gdy złożymy odpowiedni wniosek. Warto jednak wiedzieć, że szansę na uzyskanie pożyczki bez BIK w firmie pozabankowej mamy naprawdę prawie 100%. Banki wprowadzają coraz więcej ograniczeń więc jeśli nie jesteś stałym klientem jednego z nich i nie dokonujesz stałych miesięcznych wpływów, lepiej nie marnuj swojego czasu i natychmiast zajmij się wysłaniem kilku wniosków i formularzy onilne do prywatnych pożyczkodawców.

Jeśli nadal nie jesteś pewien zajrzyj na mcse.com.pl. Tam znajdziesz więcej porad.